Karherop napisał(a):

JK jest calkowicie w tej kwestii pogubiony. Tak nie mozna funkcjonowac żeby co 2 tygodnie zmieniac zdanie i retorykę.
@wolfy, nie chce mi sie dalej polemiowac, z większości rzeczy ciezko sie klocic, ale jak rzucisz od czap stwierdzeniem z powietrza to klekajcie narody
|
Nie chcesz polemizować bo nie masz argumentów. Nasza polityka ściągania młodego szrotu po to żeby magicznie stał się zdolny do walki o awans jest zwyczajnie poroniona. Kończymy z kadrą zapchaną młodymi niezdolnymi którzy w większości nadają się do drugiej ligi lub niżej, bez pieniędzy na potrzebne korekty i wzmocnienia.
Bo argument że na papierze mieliśmy trzech piłkarzy 24+ więcej... Wymienię ich nawet z nazwiska: Sapała, Łasicki, Fazlagić. Cóż za zastrzyk doświadczenia i umiejętności! Problem w tym że Enis i Igor byli w kadrze pierwszej drużyny tylko na papierze.
No faktycznie, dowaliłem.
A tak z ciekawości - czy Termalika ma równie liczbą kadrę jak my? Też ściągają co okienko młode "talenty" i dają im długie kontrakty?