Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8472
Stary 21.01.2025, 17:58
Karherop napisał(a):Wyświetl post
JK jest calkowicie w tej kwestii pogubiony. Tak nie mozna funkcjonowac żeby co 2 tygodnie zmieniac zdanie i retorykę.

@wolfy, nie chce mi sie dalej polemiowac, z większości rzeczy ciezko sie klocic, ale jak rzucisz od czap stwierdzeniem z powietrza to klekajcie narody
Nie chcesz polemizować bo nie masz argumentów. Nasza polityka ściągania młodego szrotu po to żeby magicznie stał się zdolny do walki o awans jest zwyczajnie poroniona. Kończymy z kadrą zapchaną młodymi niezdolnymi którzy w większości nadają się do drugiej ligi lub niżej, bez pieniędzy na potrzebne korekty i wzmocnienia.

Bo argument że na papierze mieliśmy trzech piłkarzy 24+ więcej... Wymienię ich nawet z nazwiska: Sapała, Łasicki, Fazlagić. Cóż za zastrzyk doświadczenia i umiejętności! Problem w tym że Enis i Igor byli w kadrze pierwszej drużyny tylko na papierze.

No faktycznie, dowaliłem.

A tak z ciekawości - czy Termalika ma równie liczbą kadrę jak my? Też ściągają co okienko młode "talenty" i dają im długie kontrakty?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.01.2025 o godz. 18:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując