Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8469
Stary 21.01.2025, 13:06
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady. To wszystko zawsze sprowadza się do celów jakie stoją przed trenerem. W tamtym sezonie Brosz miał ogarnąć zespół i utrzymać się - nikt tam nie deklarował walki o awans tak jak u nas. Dlatego ciężko w takiej sytuacji krzyczeć, że to "wuefista". Kolejnym jego celem było walczyć o awans w tym sezonie, co konsekwentnie realizuje.

U nas Zaskroniec ma problem, żeby nawet jasno nakreślić o co gramy. Przypominam, że Moskal miał pracować dwa lata spokojnie, a sam Jarosław tonował nastroje w kwestii awansu w tym sezonie. Nagle drużynę objął Jop i znowu walczymy o awans - tymczasem w skarbcu pusto i nie ma środków, żeby realnie się do tego włączyć. A my zamiast pozbywać się szrotu to go przedłużamy. Ot taka logika w tym klubie.
.
JK jest calkowicie w tej kwestii pogubiony. Tak nie mozna funkcjonowac żeby co 2 tygodnie zmieniac zdanie i retorykę.

@wolfy, nie chce mi sie dalej polemiowac, z większości rzeczy ciezko sie klocic, ale jak rzucisz od czap stwierdzeniem z powietrza to klekajcie narody
Odpowiedz cytując