wolfy napisał(a):

|
Resztę Brosz poukładał po swojemu, przy czym u nas z miejsca był cyrk z wymianą jednego szrotu na inny.
|
Cieszę się, że dostrzegasz robotę jaką potrafi wykonać sensowny trener.
Szczególnie to widać właśnie w przypadku Brosza.
Przejął BBT w trakcie rundy wiosennej, nie było żadnego efektu "nowej miotły", mało tego, bardzo słabo punktował i było nawet zagrożenie spadkiem.
Tu mała dygresja, u nas po takim początku jaki miał w BBT, zostałby z pewnością nazwany "nieudacznikiem" i "wuefistą"

Ale właśnie wtedy Brosz poznawał klub i zawodników, no i w nowym sezonie ruszył z kopyta...
My zaś teraz uczymy się z dobrego wzorca i , kopiując Brosza, zostajemy ze starym szrotem licząc że zmieni się w złoto. Dlatego transferów nie będzie...