Karherop napisał(a):

Mam inne przekonanie. Zamienmy sie kadrami z dowolnym klubem czolowki 1 ligi i bedziemy osiagac takie podobne lub gorsze wyniki. Wystarczy dac pilkarzowi koszulke Wisły a od razu mu skacze presja, wolniej biega, marnuje sytuacje i zwalnia kolejnego trenera.
Brosz na starcie sezonu z TBB jechal praktycznie ta sama 11 ktora ledwo co utrzymala sie pare miesiecy wczesniej w lidze.
Ta sama Termalika najpierw wywalczyla 3 miejsce w lidze i polegla w barazach z Puszcza by wywalic Latala, zatrudnic Lewandowskiego i znowu z tą sama kadra zaczeli byc ligowym średniakiem walczacym o utrzymanie.
Na tym przykładzie widac ile znaczy trener i spokojna praca.
Czy ktos w marcu 2024 mowil ze Termalika ma 30 gosci do walki o awans? Pewnie nawet nie wskazano by takich 3. Czy Brosz wymienil 27 zawodnikow? On zrobił przed sezonem 2 transfery, kolejne 2 w trakcie i teraz zaczeli sie wzmacniac
45 pkt w 19 meczach z kadra ktora nie jest na awans.
|
A przyszło Ci do głowy że Termalika ma lepiej zbudowaną kadrę? Na przykład - trzy czwarte składu to nie młody szrot?