Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8460
Stary 21.01.2025, 09:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie mój drogi. Problem polega na tym że mamy od biedy ośmiu do walki o awans (w tym dwóch kontuzjowanych), ze czterech którzy od biedy utrzymaliby się może w pierwszej lidze i drugo-trzecioligowy szrot.

Dysproporcja jest przerażająca.
Mam inne przekonanie. Zamienmy sie kadrami z dowolnym klubem czolowki 1 ligi i bedziemy osiagac takie podobne lub gorsze wyniki. Wystarczy dac pilkarzowi koszulke Wisły a od razu mu skacze presja, wolniej biega, marnuje sytuacje i zwalnia kolejnego trenera.

Brosz na starcie sezonu z TBB jechal praktycznie ta sama 11 ktora ledwo co utrzymala sie pare miesiecy wczesniej w lidze.

Ta sama Termalika najpierw wywalczyla 3 miejsce w lidze i polegla w barazach z Puszcza by wywalic Latala, zatrudnic Lewandowskiego i znowu z tą sama kadra zaczeli byc ligowym średniakiem walczacym o utrzymanie.

Na tym przykładzie widac ile znaczy trener i spokojna praca.

Czy ktos w marcu 2024 mowil ze Termalika ma 30 gosci do walki o awans? Pewnie nawet nie wskazano by takich 3. Czy Brosz wymienil 27 zawodnikow? On zrobił przed sezonem 2 transfery, kolejne 2 w trakcie i teraz zaczeli sie wzmacniac

45 pkt w 19 meczach z kadra ktora nie jest na awans.
Odpowiedz cytując