Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8459
Stary 20.01.2025, 22:57
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie ma klubow w ktorych wszyscy z calej kadry sa w niej po to by dać awans.

Po cos masz w kadrze czwartego bramkarza czy piatego skrzydlowego. Takiego ktorego aspiracje i wiek pozwalaja odgrywac marginalna role.

Do gry o esa brakuje realnie 3 zawodnikow do 1 skladu. Rezerwowych mamy aż naddto. Gdyby doszedł PO, ŚPD i skrzydlowy to nikt by tu nie płakal po co pojechali do Turcji. Oczywiście paru turystow tez nie powinno byc w Turcji, ale czy az 22? Raczej nie.

Brakuje sygnału że drużyna idzie mocno po awans tak jak to zapowiadał JK. Zamiast tego mamy stagnacje + osłabienie brakoem Carbo i co najmniej minorowe nastroje u kibiców.
Nie mój drogi. Problem polega na tym że mamy od biedy ośmiu do walki o awans (w tym dwóch kontuzjowanych), ze czterech którzy od biedy utrzymaliby się może w pierwszej lidze i drugo-trzecioligowy szrot.

Dysproporcja jest przerażająca.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując