Karherop napisał(a):

Nie ma klubow w ktorych wszyscy z calej kadry sa w niej po to by dać awans.
Po cos masz w kadrze czwartego bramkarza czy piatego skrzydlowego. Takiego ktorego aspiracje i wiek pozwalaja odgrywac marginalna role.
Do gry o esa brakuje realnie 3 zawodnikow do 1 skladu. Rezerwowych mamy aż naddto. Gdyby doszedł PO, ŚPD i skrzydlowy to nikt by tu nie płakal po co pojechali do Turcji. Oczywiście paru turystow tez nie powinno byc w Turcji, ale czy az 22? Raczej nie.
Brakuje sygnału że drużyna idzie mocno po awans tak jak to zapowiadał JK. Zamiast tego mamy stagnacje + osłabienie brakoem Carbo i co najmniej minorowe nastroje u kibiców.
|
Nie mój drogi. Problem polega na tym że mamy od biedy ośmiu do walki o awans (w tym dwóch kontuzjowanych), ze czterech którzy od biedy utrzymaliby się może w pierwszej lidze i drugo-trzecioligowy szrot.
Dysproporcja jest przerażająca.