FraMat napisał(a):

No i dobrze.
Nie będzie presji, bo ta, jak wiadomo najbardziej przeszkadza.
|
No jasne, dalej tłumaczmy piłkarzy

Presja, zimno, daleki wyjazd, gorąco, graliśmy pod słońce, sędzia kalosz.
Tym sposobem trzeba będzie im sesje u psychologa zamawiać po dwóch łomotach od naszpikowanej ekstraklasowiczami Wieczystej, która w przyszłym sezonie może zmiażdżyć I ligę (o ile Kwiecień pójdzie va banque).