MMTS napisał(a):

mając w pamięci powiedzenie, że transfery lubią ciszę to u nas będzie w tym okienku grubo
stawiam, że przyjdzie:
- gość świeżo po złamaniu nogi
- Omrani 2
- zblądzony turysta
|
.. albo zbłądzony naturysta
Dopóki jest jakaś nadzieja to ją miejmy bo cóż innego nam pozostało?