Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline
#
24290
20.01.2025, 13:22
mając w pamięci powiedzenie, że transfery lubią ciszę to u nas będzie w tym okienku grubo
stawiam, że przyjdzie:
- gość świeżo po złamaniu nogi
- Omrani 2
- zblądzony turysta
MMTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MMTS
Znajdź inne posty napisane przez MMTS