Markus napisał(a):

|
Jaka w tej sytuacji może być przyszłość tego klubu, skoro właściciel nie ma ani środków, ani dobrego pomysłu na poprawę sytuacji i nie potrafi wyciągać prawidłowych wniosków ze swoich błędów? To oczywiście tylko pytanie retoryczne.
|
Odpowiedź jest bardzo konkretna- nasza przyszłość jest w 4 lidze.
A potem trzeba odbudować:
https://weszlo.com/2022/06/26/szybki...atnich-latach/