Patryko napisał(a):

Umówmy się, że pierwsze spotkania w jego wykonaniu były obiecujące. Może nie wychodziło mu wszystko, ale pokazał niezłą dynamikę i panowanie nad piłką, co nie jest takie oczywiste w przypadku 20-letnich chłopaków dotkniętych PMS.
Co się później stało, że nastąpił niemal pionowy zjazd w dół? Trzeba pytać sztab.
|
Nie rozumiem czemu wszyscy zakładają, że Sukiennicki zaliczył zjazd.
Moim zdaniem aktualnie gra na swoim poziomie, a początek sezonu to była pozytywna anomalia.
Jak na 25 meczów grasz 5 przyzwoitych, a 20 chuujowych to raczej poziom chujowy jest twoim normalnym.