R33 napisał(a):

|
Korzysta ktoś z C+ online? Można sobie jakiś kanał sportowy zamówić na okres próbny? Bo chciałbym zobaczyć jak z jakością?
|
korzystałem na komputerze ale 2 lata temu, to było najwyżej jakieś 720p, niskie opóźnienie, no i nie cięło

być może coś się zmieniło od tamtej pory na plus z jakością, no ale wtedy nie skłoniło mnie do wzięcia abonamentu