stary dziad napisał(a):

Ciekawe, czy my w ogóle rozważaliśmy tego zawodnika.
Pewnie nie, bo miał astronomiczną klauzulę wykupu 300 tyś zł .
Czyli jest 6 razy gorszy od Fazlagicza...
Ale wydaje się, że mógłby być niezłą alternatywą za Carbo.
Solidny i waleczny..
I kolejna rzecz, jakby tu trafił to zapewne zostałby uznany przez wielu za kolejny szrot, nieudacznika itd.
Nieprawdaż?
Dlatego z ciekawością będę obserwował jego postępy w Miedzi, w maju będzie można powiedzieć "sprawdzam"...
|
Może być też tak, że nie lubimy się z Puszczą po tym jak nie chcieliśmy ich meczów przy Reymonta i mamy czerwone światło na zakupy u nich. No i jeszcze była sprawa ich bramkarza (choć to raczej sprawa osobista).