Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24286
Stary 20.01.2025, 10:38
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, czy my w ogóle rozważaliśmy tego zawodnika.
Pewnie nie, bo miał astronomiczną klauzulę wykupu 300 tyś zł.
Czyli jest 6 razy gorszy od Fazlagicza...

Ale wydaje się, że mógłby być niezłą alternatywą za Carbo.
Solidny i waleczny..

I kolejna rzecz, jakby tu trafił to zapewne zostałby uznany przez wielu za kolejny szrot, nieudacznika itd.
Nieprawdaż?
Dlatego z ciekawością będę obserwował jego postępy w Miedzi, w maju będzie można powiedzieć "sprawdzam"...
Może być też tak, że nie lubimy się z Puszczą po tym jak nie chcieliśmy ich meczów przy Reymonta i mamy czerwone światło na zakupy u nich. No i jeszcze była sprawa ich bramkarza (choć to raczej sprawa osobista).
Odpowiedz cytując