Ciekawe, czy my w ogóle rozważaliśmy tego zawodnika.
Pewnie nie, bo miał astronomiczną klauzulę wykupu 300 tyś zł

.
Czyli jest 6 razy gorszy od Fazlagicza...
Ale wydaje się, że mógłby być niezłą alternatywą za Carbo.
Solidny i waleczny..
I kolejna rzecz, jakby tu trafił to zapewne zostałby uznany przez wielu za kolejny szrot, nieudacznika itd.
Nieprawdaż?
Dlatego z ciekawością będę obserwował jego postępy w Miedzi, w maju będzie można powiedzieć "sprawdzam"...