Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6561
Stary 20.01.2025, 10:15
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Na walnym miały być chyba udzielane pożyczki, ale była cisza w tym temacie? Potem gdzieś padło, że pożyczki będą pod konkretny transfer? Tu o wzmocnieniach ani widu, czyżby ktoś postawił veto wreszcie?.
Na walnym uchwalono zgodę na przyjęcie przez Wisłę pożyczek od zarządu i rady nadzorczej.
Pożyczki te, w moim mniemaniu, są niezbędne aby utrzymać bieżącą płynność.
To zresztą całkowicie zrozumiale bo jak się wydało o 14 mln więcej niż się zarobiło, to trzeba jakoś zasypać dziurę.
Swoją drogą , ciekawe jaką wartość na dzień dzisiejszy pokazuje słynny "wskaźnik Jarosława Królewskiego" ?

Jeszcze co do pożyczek, trzeba rozróżnić chęć Wisły na "wzięcie" takich pożyczek, od ochoty na "danie" ich przez poszczególnych członków RN. Tu mogą być rozbieżne spojrzenia...
Odpowiedz cytując