|
Ale już uj z tym.Najpierw tworzą teorię,że Sukiennicki coś w sobie ma,widać po nim talent,szkolenie w innym systemie niż nasz krajowy i że to świetny materiał na wartościowego piłkarza z nadzieja,że nie zmarnujemy go w Wiśle jak wielu innych przed nim a potem jak wiele wskazuje na to,że właśnie jego talent marnujemy wyzywają chłopaka od leniów,drewniaków i kurew.
|