Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6560
Stary 19.01.2025, 22:35
Markus też zawsze musi pokazać tylko jedną stronę.

Będzie na przykład podkreślał wybitną rolę Rude w zdobyciu PP, ale bedzie zapominał, że ten sam Rude, z tymi samymi piłkarzami pozostawił nas na 10 miejscu w lidze a jego zdobycz punktowa okazała się podobna do zdobyczy nienawidzonego przez Markusa Sobola.

Podsumowując:

Zawsze, gdy widzę wpis hejterka Markusa zastanawiam się, czy można napisać w jednym poście jednocześnie coś jeszcze głupszego, bardziej wulgarnego, kłamliwego, oderwanego od rzeczywistości, wewnętrznie sprzecznego, absurdalnego i chorego niż pisze on zwykle.
I zawsze hejterek pokazuje, że jednak można.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując