|
Markus też zawsze musi pokazać tylko jedną stronę.
Będzie na przykład podkreślał wybitną rolę Rude w zdobyciu PP, ale bedzie zapominał, że ten sam Rude, z tymi samymi piłkarzami pozostawił nas na 10 miejscu w lidze a jego zdobycz punktowa okazała się podobna do zdobyczy nienawidzonego przez Markusa Sobola.
Podsumowując:
Zawsze, gdy widzę wpis hejterka Markusa zastanawiam się, czy można napisać w jednym poście jednocześnie coś jeszcze głupszego, bardziej wulgarnego, kłamliwego, oderwanego od rzeczywistości, wewnętrznie sprzecznego, absurdalnego i chorego niż pisze on zwykle.
I zawsze hejterek pokazuje, że jednak można.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|