Markus napisał(a):

|
Wskaż, w którym miejscu tej wypowiedzi "stawiam młodych Polaków przed starymi Hiszpanami"? Gdzie w niej pada jakiekolwiek słowo Hiszpan czy obcokrajowiec lub odniesienie do nich?
|
Podobnie jak Ty.
Moje jedyne przewinienie jest takie, że w pewnym momencie uznałem, że Sukiennicki ma talent.
Teraz przez to tacy jak ty i wolfy tworzą bajki jakobym żądał wincyj młodych Polaków w składzie.
Kiedy ty pochwaliłeś talent Sukiennickiego nikt takich bajek nie tworzy.
Da się jaśniej?
Markus napisał(a):

|
Rzecz dotyczy Framata, który niegdyś posunął się nawet do oceniania charakteru relacji między Rude a Jopem na podstawie jednego wyrywkowego ujęcia kamery. Cały scenariusz sobie na tej podstawie układał.
|
Jaki scenariusz?
Możesz pokazać?
Zwróciłem uwagę jedynie na fakt, że Rude zdawał się nie słuchać uwag Jopa.
Cały pozostały scenariusz ty sobie zbudowałeś. Typowe.