|
Z puszczy odszedł Hajda. Taki mendowaty zawodnik, dał nam się mocno we znaki. Warto byłoby go ściągnąć. Taki walczak w sam raz na 1 ligę. Lepszy niż Gogół i Sukiennicki.
Powód: .
Ostatnio edytowane przez Szneka : 19.01.2025 o godz. 20:42.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|