stary dziad napisał(a):

Na koniec przypomnę młodszym słuchaczom, że stacja TVN została założona na pieniądze WSI.
WSI to dawny komunistyczny wywiad wojskowy, całkowicie podporządkowany Moskwie, który dziwnym trafem ostał się bez żadnych zmian po roku 1990.
Dopiero Antoni Macierewicz rozgonił to szemrane towarzystwo w 2006 r za co mu wieczna chwała.
Co nie zmienia faktu, że te struktury wskutek wielu przedsięwzięć gospodarczych, szeregu powiązań oraz posiadaniu teczek na wiele osób, dalej mają duży wpływ na obecną sytuację polityczną
|
Co zrobił Macierewicz?!

W 2006 rozdane i poukładane było już wszystko, co WSI chciało sobie poukładać i jego szopka nie miała żadnego znaczenia. Ot oficjalnie zakończono byt organizacji, do której przez 15 lat nikt nie miał jaj, żeby się nawet zbliżać. Zakończono jej byt, bo sami na to pozwolili. Macierewicz był tylko tego twarzą, gdyż od zawsze pasował na spiskowca.
Co do TVN - pełna zgoda.