Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8442
Stary 19.01.2025, 07:02
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Coraz bardziej się zastanawiam czy ktoś panuje nad tym wszystkim. Prezes sobie bryluje w Stanach, jakiś bajzel totalny z Dziedzicem, gdzie w połowie stycznia oni dalej myślą co z nim zrobić, raz wysyłają na wypożyczenie później cofają, przez tyle czasu nie ogarnęli środkowego pomocnika, Jop też już powoli wątpi w jakieś transfery. Do tego strasznie bidna ta kadra na obóz. Śmiesznie brzmią teraz te zapowiedzi sprzed kilku tygodni, że trzeba za wszelką cenę awansować.
Klapać paszczą to sobie można, ale potem trzeba położyć pieniądze na stole.. jeśli się je ma.
Cóż.. jeszcze 4 tygodnie do pierwszego meczu.
Odpowiedz cytując