Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8438
Stary 18.01.2025, 22:43
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Bez komentarza? Raczej smutna rzeczywistość. Musimy poczekać, aż drużyny z Ekstraklasy przeczeszą rynek, nam jak zwykle zostaną odpadki.
I nie tylko oni:
Miedz, Termalika, Arka, Plock - zbieraja najlepsze spady z ekstraklasy bo i mają za co

Co raz wiecej wskazuje na to ze trafi do nas trzeci sort i to w ilości maksymalnie dwoch nazwisk. A po ostatniej wypowiedzi Jopa i tego nie był bym taki pewien. Klub nie ma kasy na wyrzucanie w bloto na Omrani ani Bregu 2.0
Odpowiedz cytując