Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29653
Stary 18.01.2025, 21:23
Markus napisał(a):Wyświetl post
Piszę zdecydowanie na poważnie - gdybym chciał tylko doczepić się do kogoś, zrobiłbym jak Ty i np. zacząłbym układać różne teorie i scenariusze na podstawie jednego ujęcia kamery albo zacząłbym kolportować fejki z wątpliwych źródeł jak pojechałeś przy zwolnieniu Krzoski. Niestety, takie postępowanie to nie moja bajka.
Prośba o doprecyzowanie: chodzi o relacje Jopa z Rude, czy reakcję na gola Duarte?
Odpowiedz cytując