Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
29653
18.01.2025, 21:23
Markus
napisał(a):
Piszę zdecydowanie na poważnie - gdybym chciał tylko doczepić się do kogoś, zrobiłbym jak Ty i np. zacząłbym układać różne teorie i scenariusze na podstawie jednego ujęcia kamery albo zacząłbym kolportować fejki z wątpliwych źródeł jak pojechałeś przy zwolnieniu Krzoski.
Niestety, takie postępowanie to nie moja bajka.
Prośba o doprecyzowanie: chodzi o relacje Jopa z Rude, czy reakcję na gola Duarte?
azor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azor
Znajdź inne posty napisane przez azor