O wiele śmieszniejsze jest zarzucanie komuś, że należy do
forumowego stadka wielbicieli krajowego szrotu, które już dawno ogłosiło dogmat, że zdecydowanie bardziej opłaca się stawiać na młodych Polaków kosztem starych Hiszpanów tylko dlatego, że ten ktoś podobnie jak Markus w okresie lipca sierpnia 2024 chwalił jednego z młodych polskich piłkarzy, jak w poście zacytowanym przez Karheropa:
Markus napisał(a):
|
Drugą niezwykle jasną postacią był młody Sukiennicki. Chłopak ma talent i możliwości, przy okazji pokazując jaką wartość ma szkolenie w innym systemie niż polski. Anglicy zrobili z niego świetny materiał na wartościowego piłkarza. Teraz musi dołożyć do tego odpowiednią pracę i może być naprawdę pięknie. Mam nadzieję, że go nie zmarnujemy w Wiśle jak wielu innych przed nim. Powinien być ogromnym wzmocnieniem.
|
Czy ty też stawiasz młodych Polaków przed starymi Hiszpanami? Bo tak trochę z twojego posta wynika.
Tak więc proszę: zaatakuj teraz Markusa, bo ten krzyczy : wincyj młodych Polaków