Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Adryan
Senior Member
Od: 04.2024
Offline
#
29650
18.01.2025, 18:40
Taaa, zamiast kupić młodego stopera z Chrobrego, który miałby pełne ręce roboty i może by się jakoś prezentował i ograł u nas, to kupiliśmy podstarzałego Biedrzyckiego, który ma pełne gacie.
Adryan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adryan
Znajdź inne posty napisane przez Adryan