Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29647
Stary 18.01.2025, 14:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem omylny i myliłem się nie raz. Nie mam co do tego złudzeń.

Ale to nie ja od lat rozkręcam histerię o kolejne młode "talenty", które "muszą" grać kosztem lepszych piłkarzy, "łapać minuty" bo są rzekomo "bardziej perspektywiczni".
Ani ja
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Do dzisiaj nie wyjaśniłeś co jest takiego magicznego w ruchach Sukiennickiego co stawia go poza obręb naszych zwykłych transferowych pomyłek. Bo ja widzę drewniaka holującego piłkę po to żeby ją stracić w pojedynku z drugoligowcem i potem wracającego na wyjebce truchcikiem, żeby mu się żel z tlenionych włosków nie zsunął. Zresztą - ja to ja, Jop widzi to samo i mówił (delikatnie) o tym samym.
Jeśli to twój jedyny dowód na to, że nawołuję do stawiania na młodych Polaków to pozostaje mi udać, dla twojego dobra, że nie zauważam konstruowania przez ciebie kolejnego chochoła.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując