wolfy napisał(a):

Ja jestem omylny i myliłem się nie raz. Nie mam co do tego złudzeń.
Ale to nie ja od lat rozkręcam histerię o kolejne młode "talenty", które "muszą" grać kosztem lepszych piłkarzy, "łapać minuty" bo są rzekomo "bardziej perspektywiczni".
|
Ani ja
wolfy napisał(a):

Do dzisiaj nie wyjaśniłeś co jest takiego magicznego w ruchach Sukiennickiego co stawia go poza obręb naszych zwykłych transferowych pomyłek. Bo ja widzę drewniaka holującego piłkę po to żeby ją stracić w pojedynku z drugoligowcem i potem wracającego na wyjebce truchcikiem, żeby mu się żel z tlenionych włosków nie zsunął. Zresztą - ja to ja, Jop widzi to samo i mówił (delikatnie) o tym samym.
|
Jeśli to twój jedyny dowód na to, że nawołuję do stawiania na młodych Polaków to pozostaje mi udać, dla twojego dobra, że nie zauważam konstruowania przez ciebie kolejnego chochoła.