wolfy napisał(a):

|
Tylko jest jedno ale o którym zwolennicy młodego szrotu jak Karherop, s1mone czy FraMat nigdy nie myślą - oni też pobierają kontrakty.
|
Pokaż mi przynajmniej jeden post, w którym piszę, że należy stawiać na młodych Polaków. Nie mówiąc o stawianiu na młody szrot. Nieważne z jakiego kraju.
Typowe dla Ciebie - najpierw klecisz sobie chochoła z bajek z mchu i paproci, potem ustawiasz tego chochoła pod ścianą i walisz w niego.
To, że to tylko chochoł jest dla ciebie nieważne. Liczy się, że wolfy pokazuje się jako ten nieomylny i pryncypialny.