Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29644
Stary 18.01.2025, 12:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tylko jest jedno ale o którym zwolennicy młodego szrotu jak Karherop, s1mone czy FraMat nigdy nie myślą - oni też pobierają kontrakty.
Pokaż mi przynajmniej jeden post, w którym piszę, że należy stawiać na młodych Polaków. Nie mówiąc o stawianiu na młody szrot. Nieważne z jakiego kraju.

Typowe dla Ciebie - najpierw klecisz sobie chochoła z bajek z mchu i paproci, potem ustawiasz tego chochoła pod ścianą i walisz w niego.
To, że to tylko chochoł jest dla ciebie nieważne. Liczy się, że wolfy pokazuje się jako ten nieomylny i pryncypialny.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując