Jagul napisał(a):

Na testach w Stali Stalowa Wola przebywa Karol Dziedzic. Czy to już pewne, że pomocnik najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu?
Jop: Zawsze decyzja jest na końcu. Przyznam, że się spodziewaliśmy jakiegoś ruchu szybciej do środka pola, ale sytuacja się trochę skomplikowała, a wtedy możliwe byłoby na pewno wypożyczenie Dziedzica. Natomiast teraz musimy to jeszcze raz przeanalizować i zdecydować, czy będzie lepiej dla Wisły Kraków, że Dziedzic pójdzie się ogrywać czy jednak będzie lepiej, jak zostanie u nas jako alternatywa w środku pola. Może być taka sytuacja, że do nas doleci do Turcji, bo ma zagrać sparing w sobotę i technicznie byłoby to bardzo trudne do przeprowadzenia, żeby od razy leciał z nami.
I właśnie o to mi chodziło wczoraj - w tym klubie jak zwykle wszystko jest robione na wariata.
|
No to jak Dziedzic ma być opcją w środku pola to możemy odpuścić fantazje o barażach.
Nawciskali frajerom menedżerzy pseudotalentów i teraz brak pieniędzy na krytyczne wzmocnienia. Sukiennicki szrot gra na skrzydle jak ofiara bo Jop nie chce nawet myśleć o dawaniu go na środek. Niezdolni do gry Talar i Łasicki, bo "nie zostawiamy swoich". Szot gapiący się jak debil na niekrytego kolesia w polu karnym i objeżdżany przez drugoligowców - bo wychowanek. Broda mijający się z piłką - tutaj nawet nie wiem co napisać.
3/4 kadry to poziom drugoligowy albo niżej. Tylko jest jedno ale o którym zwolennicy młodego szrotu jak Karherop, s1mone czy FraMat nigdy nie myślą - oni też pobierają kontrakty. Trzech takich leszczy to finansowo jedna gwiazda pierwszej ligi.