wolfy napisał(a):

Ładnie wypadł w sparingu.
Dziedzic prawdopodobnie wypożyczenie do Stali Stalowa Wola.
|
Na testach w Stali Stalowa Wola przebywa Karol Dziedzic. Czy to już pewne, że pomocnik najbliższe pół roku spędzi na wypożyczeniu?
Jop: Zawsze decyzja jest na końcu. Przyznam, że się spodziewaliśmy jakiegoś ruchu szybciej do środka pola, ale sytuacja się trochę skomplikowała, a wtedy możliwe byłoby na pewno wypożyczenie Dziedzica. Natomiast teraz musimy to jeszcze raz przeanalizować i zdecydować, czy będzie lepiej dla Wisły Kraków, że Dziedzic pójdzie się ogrywać czy jednak będzie lepiej, jak zostanie u nas jako alternatywa w środku pola. Może być taka sytuacja, że do nas doleci do Turcji, bo ma zagrać sparing w sobotę i technicznie byłoby to bardzo trudne do przeprowadzenia, żeby od razy leciał z nami.
I właśnie o to mi chodziło wczoraj - w tym klubie jak zwykle wszystko jest robione na wariata.