Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29640
Stary 18.01.2025, 11:57
Najbardziej tragicznie aktualnie wyglądają środek pomocy i stoper. Para Uryga-Biedrzycki to koszmar, w środku jeden Igbekeme na którego można liczyć.

Co do wypożyczeń - wygląda na to że Jop określił poziom przydatności kilku piłkarzy dla drużyny. Na liście tych których chcemy się pozbyć (poza talenciorem Fazlagiciem, gdzie nie ma na to szans) jest na pewno Starzyński.

Królewski wspominał też coś o Talarze, tyle że przed kontuzją to on miał co najwyżej przeciętne występy plus jeszcze nie jest gotowy do gry.

Z tych kontraktów które już zwolniliśmy to styknie na jedno-dwa WZMOCNIENIA (bez kwoty odstępnego). Tak się kończy zapychanie składu młodym szrotem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.01.2025 o godz. 12:00.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując