Witalis napisał(a):

Mamy też wiecznie kontuzjowany szrot jak Łasicki, stary szrot po kontuzjach - Urygę, szrot w kwiecie wieku - Biedrzyckiego.
Ale najwięcej mamy młodego szrotu, ściąganego co okno bez powodu. W tym okienku pozbyliśmy się już pięciu, zostało minimum drugie tyle...
Piotruś dostał wolną rękę, Talar nie wiadomo kiedy będzie zdolny do gry, Broda pewnie zostanie w rezerwach, Sukienicki pewnie najwcześniej za pół roku, Szot będzie kopał się po czole bo się go nie pozbędziemy.