Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16589
Stary 17.01.2025, 17:41
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Mamy też stary szrot.
Mamy też wiecznie kontuzjowany szrot jak Łasicki, stary szrot po kontuzjach - Urygę, szrot w kwiecie wieku - Biedrzyckiego.
Ale najwięcej mamy młodego szrotu, ściąganego co okno bez powodu. W tym okienku pozbyliśmy się już pięciu, zostało minimum drugie tyle...
Piotruś dostał wolną rękę, Talar nie wiadomo kiedy będzie zdolny do gry, Broda pewnie zostanie w rezerwach, Sukienicki pewnie najwcześniej za pół roku, Szot będzie kopał się po czole bo się go nie pozbędziemy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.01.2025 o godz. 17:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując