Karherop napisał(a):

Baniowski przedłużony do czerwca 2026 + 1
Spory sukces klubu, ale chyba w szczegolnosci Jopa i Bąka ktorzy na pewno przekonywali mlodego ze warto u nas zostac. Podobno interesowalo sie nim sporo klubow, co szczególnie nie dziwi.
|
Ładnie wypadł w sparingu.
Dziedzic prawdopodobnie wypożyczenie do Stali Stalowa Wola.