As napisał(a):

|
1-1 Blad w wyprowadzeniu Letkiewicza, Podal do stojacego na 16 metrze krytego Alfaro ktory traci pilke i ta sekunde pozniej laduje w bramce. mogl dac na lewo do pustego Biedrzyckiego lub wybic ale z jakiegos powodu wybral obstawionego Alfaro.
|
Alfaro nie stracił piłki bo jej nawet nie zdążył przyjąć, będąc zamkniętym między dwoma zawodnikami Podbeskidzia. Musiał biec w kierunku bramki

Rozegranie level master.
Druga bramka to popis Szota i Urygi. Obaj stali po półtora metra od JEDYNEGO zawodnika rywali w polu karnym. Kryminał.
Za pierwszą połowę wyróżnienie dla Baniowskiego. Sukiennicki jak zwykle wracający za rywalem truchcikiem po własnej stracie.
Uryga, Szot i Biedrzycki - dno.