Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8428
Stary 17.01.2025, 14:21
As napisał(a):Wyświetl post
1-1 Blad w wyprowadzeniu Letkiewicza, Podal do stojacego na 16 metrze krytego Alfaro ktory traci pilke i ta sekunde pozniej laduje w bramce. mogl dac na lewo do pustego Biedrzyckiego lub wybic ale z jakiegos powodu wybral obstawionego Alfaro.
Alfaro nie stracił piłki bo jej nawet nie zdążył przyjąć, będąc zamkniętym między dwoma zawodnikami Podbeskidzia. Musiał biec w kierunku bramki Rozegranie level master.

Druga bramka to popis Szota i Urygi. Obaj stali po półtora metra od JEDYNEGO zawodnika rywali w polu karnym. Kryminał.

Za pierwszą połowę wyróżnienie dla Baniowskiego. Sukiennicki jak zwykle wracający za rywalem truchcikiem po własnej stracie.

Uryga, Szot i Biedrzycki - dno.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.01.2025 o godz. 14:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując