2-1 - takie male podsumowanie bramek.
1-0 Kiss daje w porzadku pilke ze stalego fragmentu (aczkolwiek prawie urwala mu sie noga

) i po nieco chujowym strzale Fazlagicza Zwolinski zmienia tor lotu pilki i myli bramkarza.
1-1 Blad w wyprowadzeniu Letkiewicza, Podal do stojacego na 16 metrze krytego Alfaro ktory traci pilke i ta sekunde pozniej laduje w bramce. mogl dac na lewo do pustego Biedrzyckiego lub wybic ale z jakiegos powodu wybral obstawionego Alfaro.
2-1 typowa Wisla. Dosrodkowanie z lewej strony zwodnika PBB, ktory mimo bliskosci trzech Wislakow - z ktorych zaden nie podjal nawet najmniejszej proby odbioru - dosrodkowuje do jedynego w polu karnym napastnika (ktory oczywiscie nie byl kryty ani przez Uryge ani Biedrzyckiego) i ten fajnym strzalem strzela przy slupku.
Zawodnikow ocenial nie bede bo ogladam jednym okiem w robocie. Widze, jedynie ze Kuziemka cos tam szarpie.