FraMat napisał(a):

|
Przepraszam, z kim walczysz? Z Królewskim? To jego polityka? Bo nawet gdybyś znalazł na forum zwolenników sprzedaży Baeny lub wymiany go na jakiegoś młodego Polaka to chyba nie mają oni żadnego wpływu na decyzje Bashy i Jarka?
|
Tak, też z Królewskim. Coś dziwnego w tym że krytykuję złą politykę?
To że nie krytykuję go za wszystko nie znaczy że podoba mi się jak zarządzana jest Wisła.
Mamy kadrę zapchaną młodym szrotem. To efekt ściągania pseudotalentów bez względu na potrzeby kadrowe.
Teraz zaczynamy robić z tym porządek.