Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16587
Stary 17.01.2025, 11:51
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, z kim walczysz? Z Królewskim? To jego polityka? Bo nawet gdybyś znalazł na forum zwolenników sprzedaży Baeny lub wymiany go na jakiegoś młodego Polaka to chyba nie mają oni żadnego wpływu na decyzje Bashy i Jarka?
Tak, też z Królewskim. Coś dziwnego w tym że krytykuję złą politykę?
To że nie krytykuję go za wszystko nie znaczy że podoba mi się jak zarządzana jest Wisła.
Mamy kadrę zapchaną młodym szrotem. To efekt ściągania pseudotalentów bez względu na potrzeby kadrowe.

Teraz zaczynamy robić z tym porządek.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując