Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8424
Stary 17.01.2025, 11:49
nie wiem dlaczego klub o tym nie poinformowal (przynajmniej nie na klubowym kanale na WhatsAppie) ale wlasnie wszedlem na YT i widze, ze o 11:55 zaczyna sie transmisja sparingu z Podbeskidziem.

https://www.youtube.com/watch?v=K6BR2iJr5-A
Odpowiedz cytując