|
Kontrowersyjna opinia: Nie ma znaczenia, z jakiego kraju ściągamy piłkarza. Po prostu się na tym nie znamy. Nieważne, czy ściągniemy młodego zawodnika z Polski jak Olejarka czy doświadczonego ligowca jak Bregu. Na końcu i tak nic nie wniosą, bo albo nie potrafimy z nich skorzystać, albo od początku byli złym wyborem.
Jedynymi piłkarzami, którzy sprawdzili się w ostatnich latach są Ci, którzy są totalnie przepłaceni w stosunku do poziomu sportowego. Ale czy można to uznać za sukces w procesie scoutingowym/transferowym? Nie sądzę.
Ostatnio edytowane przez tempertantrum : 17.01.2025 o godz. 11:34.
|