wolfy napisał(a):

|
Wincyj młodych Polaków. Sprzedać Baenę, kupić kolejną perełkę jak Olejarka.
|
Przepraszam, z kim walczysz? Z Królewskim? To jego polityka? Bo nawet gdybyś znalazł na forum zwolenników sprzedaży Baeny lub wymiany go na jakiegoś młodego Polaka to chyba nie mają oni żadnego wpływu na decyzje Bashy i Jarka?