tempertantrum napisał(a):

|
Żeby awansować to trzeba mieć drużynę, a nie trzech zawodników. Moim zdaniem Rodado czy Mula to zawodnicy dużo lepsi od poziomu pierwszej ligi. Tylko co z tego wynika, skoro takich piłkarzy zwykle mamy w kadrze 3-4, pozostałych 10 to dokładnie poziom pierwszej ligi, a reszta to wręcz mam wrażenie, że nawet na te rozgrywki jest za słaba, zwłaszcza do drużyny, która ma awansować.
|
Moim zdaniem zbyt optymistycznie na to patrzysz.
Mamy co sezon dwóch- trzech ponad tą ligę, pięciu- sześciu którzy są w topie ligi i szrot na poziomie spadkowiczów z pierwszej albo niżej. Co rok ogrywany jakiś młody szrot w rodzaju Sukiennickiego czy Starzyńskiego który na boisku odwala sabotaż, na ławce siedzą sieroty albo bumelanci jak Szot i Sapała. Jest przepaść między pierwszym składem a ławką rezerwowych.
Wystarczy że wypadnie dwóch piłkarzy którzy to ciągną i wyniki lecą na ryj. Ci którym rzekomo miało najbardziej zależeć uchylają się przed piłką albo w ogóle mają wywalone na obronę.
Wincyj młodych Polaków.