Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16581
Stary 16.01.2025, 14:20
Markusik znowu wychwala pod niebiosa takich piłkarzy jak Carbo, Igbekeme, Rodado, Villar, Mula, Moltenis pomijając jedną ważną kwestię. Oni nie awansowali z Wisłą do Ekstraklasy, więc może by tak chwilka refleksji?

Przy całej sympatii dla nich, nie są to kopacze przerastający tą ligę, bo nie udowodnili tego na boisku. Za wrażenia artystyczne nie ma punktów. W międzyczasie za to awansowały do ESA takie kluby jak Lechia, GKS Katowice, Motor Lublin, Puszcza, ŁKS czy Ruch Chorzów. W przerażającej większości kluby, które opierały swoje trzony na Polakach lub piłkarzach słowiańskich, podobnych nam mentalnością, szybko się aklimatyzujących w Polsce.

To są fakty.
Wymienianie gości, którzy fajnie grają jak świeci słoneczko i potrafią czasem zrobić fajerwerk jednym tchem, nie sprawi, że będą to goście przerastający tą ligę. A skoro są niech to wreszcie udowodnią. Moim zdaniem nie są. Grają dokładnie na takim poziomie na jaki zasługują.

Mam dość tego onanizowania się do nazwisk grajków, którzy osiągnęli z tym klubem rozczarowujący wynik - tylko dlatego, że okazjonalnie potrafili błysnąć. To jest piłka nożna, a nie łyżwiarstwo figurowe, za wrażenia estetyczne awansu do ESA nie przyznają.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.01.2025 o godz. 15:48.
Odpowiedz cytując