Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6546
Stary 16.01.2025, 10:27
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wniosek z tego wszystkiego jest jeden - JK będzie się bawić w Wisłę do momentu, w którym nie będą już możliwe kolejne pożyczki, a wierzyciele zażądają natychmiastowej spłaty zobowiązań.
.
Pytanie podstawowe- czy Prezesek zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji?
Tak na zimno i bez emocji.
Bo ja mam poczucie, że żyje on w jakimś "transie emocjonalnym" i w przeświadczeniu, że na pewno będzie "dobrze".
Odpowiedz cytując