Karherop napisał(a):

Kloci sie z tym ze glownym powodem jest brak kogos kompetentniejszego od niego.
Nie ma nikogo o zdrowych zmyslach kto wzialby odpowiedzialność za ten bajzel. A nawet chocby częśc tej odpowiedzialnosci. Tylko tyle i az tyle.
A czy Krolewski chcialby kogos dokoptowac do zarzadu? On tego chce od pierwszego dnia prezesury w Wiśle
|
Ale w takim razie może swoje pretensje adresuj do Królewskiego bo to on takie pierdoły wygaduje.