wierność83 napisał(a):

|
Tak, było coś takiego. To wszystko prawda co piszecie. Problem w tym, że wreszcie cię rzeczywistość dogoni niezależnie od chęci czy motywacji, które masz. Siłą rzeczy po prostu zabraknie doby. Patrząc na inne kluby to cały czas się jakoś rozwijają, a tu cisza jak makiem zasiał.
|
Jest chwila ciszy, ale na pewno już wkrótce jk wyruszy w objazd po redakcjach i portalach (które jeszcze chcą tracić na niego czas) z nowymi ideami i przesłaniem rozwoju i przyszłych sukcesów.