wierność83 napisał(a):

|
Serio? Przecież był dostępny chyba pan Deptuła, który swego czasu dobrą robotę robił w Lechii (teraz go Jaga wzięła), pan Pertkiewicz, który w Jadze zrobił świętną pracę. A pewnie jakby poszukać to jeszcze kilku by się znalazło, nie trzeba się chyba też do Polski ograniczać.
|
Nie wiem czy pamiętasz ale jak była drama z MADĄ i niedoszłym przejęciem to on też wspominał o wariancie gdzie może pozostać w klubie jako prezes. Ten typ po prostu tak ma.