Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6529
Stary 15.01.2025, 11:12
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Serio? Przecież był dostępny chyba pan Deptuła, który swego czasu dobrą robotę robił w Lechii (teraz go Jaga wzięła), pan Pertkiewicz, który w Jadze zrobił świętną pracę. A pewnie jakby poszukać to jeszcze kilku by się znalazło, nie trzeba się chyba też do Polski ograniczać.
Nie wiem czy pamiętasz ale jak była drama z MADĄ i niedoszłym przejęciem to on też wspominał o wariancie gdzie może pozostać w klubie jako prezes. Ten typ po prostu tak ma.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując