Wyświetl pojedynczy post
39-200
Member
 
Od: 05.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6527
Stary 15.01.2025, 11:08
Czysto hipotetycznie... Gdybyś był osobą z doświadczeniem i sukcesami na stanowisku prezesa to podjąłbyś się pracy w Wiśle znając właściciela tego klubu?
JK nie zrezygnuje z prezesowania, bo ustąpienie z tego stanowiska oznacza mniejszą ekspozycję medialną, a co za tym idzie mniejszy zysk osobisty w postaci ekwiwalentu reklamowego jego osoby.
Odpowiedz cytując