|
Czysto hipotetycznie... Gdybyś był osobą z doświadczeniem i sukcesami na stanowisku prezesa to podjąłbyś się pracy w Wiśle znając właściciela tego klubu?
JK nie zrezygnuje z prezesowania, bo ustąpienie z tego stanowiska oznacza mniejszą ekspozycję medialną, a co za tym idzie mniejszy zysk osobisty w postaci ekwiwalentu reklamowego jego osoby.
|