Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6524
Stary 15.01.2025, 10:44
Jeszcze taka kwestia mi przyszła do głowy.. Czy nie uważacie, że Wiśle przydałby się prezes nawet przy obecnym właścicielu? Z tego co widzę ten aktualny jest cały czas w rozjazdach, konferencje w Stanach, milion rzeczy na głowie. A przecież praca w takim klubie to czasem orka 24 na dobę, jakieś niuanse, rozmowy transferowe, gdzie czasem trzeba błyskawicznie reagować, pilnowanie szczegółów. Wiadomo, że można mieć ustawione zastępstwo, Basha pewnie siedzi na telefonie i rozmawia, ale to nigdy nie będzie to samo moim zdaniem jak poświęcenie się jednej roli w 100% przez prezesa. Jest jednak ryzyko, żę różne rzeczy mogą uciekać. Zastępcy to inna motywacja, doświadczenie itp. I nie chodzi mi tylko o transfery.
Odpowiedz cytując