Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37185
Stary 15.01.2025, 09:40
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Przyznaję ,że TVN jest stronniczy
No eureka, przyznał łaskawie

AS82 napisał(a):Wyświetl post
... ale nie porównuj, cytując klasyka , szamba z perfumerią...
No, tu też się zgadzamy. Jak można porównać stację z ponad 20-letnim stażem ze stacją, ktora realnie od roku dopiero coś znaczy

AS82 napisał(a):Wyświetl post
...mediów ,które w przystępny sposób przekazują informację...
Chyba w przystępny sposób dla targetu "uśmiechniete Jagodno"

AS82 napisał(a):Wyświetl post
... z propagandą Goebellsowską...
Tu się zgadzam. Jest wiele przykładów że TVN24 można przyrównać do Goebbelsa.
Podam tylko dwa:
-Ordynarne namawianie ludzi do wyjścia na ulicę w grudniu 2016 podczas tzw. ciamajdanu
-Reportaż niejakiego Gutkowskiego o JP2

Na koniec przypomnę młodszym słuchaczom, że stacja TVN została założona na pieniądze WSI.
WSI to dawny komunistyczny wywiad wojskowy, całkowicie podporządkowany Moskwie, który dziwnym trafem ostał się bez żadnych zmian po roku 1990.
Dopiero Antoni Macierewicz rozgonił to szemrane towarzystwo w 2006 r za co mu wieczna chwała.
Co nie zmienia faktu, że te struktury wskutek wielu przedsięwzięć gospodarczych, szeregu powiązań oraz posiadaniu teczek na wiele osób, dalej mają duży wpływ na obecną sytuację polityczną