Wyświetl pojedynczy post
39-200
Member
 
Od: 05.2024

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6520
Stary 14.01.2025, 21:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
swoją drogą - ponoć nie ma nowych rejestracji na forum, a tu nowa rejestracja? I to zaraz po aferze z wyrzuceniem Moskala i Krzoski. Z Dębicy?
O matko! A co nie tak jest z Dębicą? Jeżeli podejrzewasz, że nazywam się Mateusz Borek to jesteś w błędzie 🙂
Odpowiedz cytując