FraMat napisał(a):

|
swoją drogą - ponoć nie ma nowych rejestracji na forum, a tu nowa rejestracja? I to zaraz po aferze z wyrzuceniem Moskala i Krzoski. Z Dębicy?
|
O matko! A co nie tak jest z Dębicą? Jeżeli podejrzewasz, że nazywam się Mateusz Borek to jesteś w błędzie 🙂