Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6515
Stary 14.01.2025, 17:54
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Nie no Drozd, jest zajebiście, wszyscy trzymajmy się za ręce, za 3-4 lata nowe rozdanie i start pod nową nazwą TS ałsiW.

Porównywanie Barcelony - klubu z absolutnego topu najbardziej medialnych klubów na świecie, do Wisły z piłkarskiego zaścianka jest śmiechu warte. Są zadłużeni po uszy, ale mają też zupełnie inny potencjał na zdobywanie funduszy.
Porównanie jak najbardziej na miejscu, zachowując proporcje, medialnie na naszym podwórku plasujemy się dokładnie tam gdzie Barcelona w Hiszpanii. My mamy 100 mln pln długu i mędrki postulują ociosanie klubu do jednej drużyny. Barcrlona ma ponad 1,5 miliarda euro długu i nikt takich durnych pomysłów nie przedstawia.


Z jednej strony płacz, że jest manko, a w kolejnym zdaniu gdzie są transfery. Kabaret.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując