Patryko napisał(a):

Nie no Drozd, jest zajebiście, wszyscy trzymajmy się za ręce, za 3-4 lata nowe rozdanie i start pod nową nazwą TS ałsiW.
Porównywanie Barcelony - klubu z absolutnego topu najbardziej medialnych klubów na świecie, do Wisły z piłkarskiego zaścianka jest śmiechu warte. Są zadłużeni po uszy, ale mają też zupełnie inny potencjał na zdobywanie funduszy.
|
Porównanie jak najbardziej na miejscu, zachowując proporcje, medialnie na naszym podwórku plasujemy się dokładnie tam gdzie Barcelona w Hiszpanii. My mamy 100 mln pln długu i mędrki postulują ociosanie klubu do jednej drużyny. Barcrlona ma ponad 1,5 miliarda euro długu i nikt takich durnych pomysłów nie przedstawia.
Z jednej strony płacz, że jest manko, a w kolejnym zdaniu gdzie są transfery. Kabaret.