39-200 napisał(a):

No właśnie w tym rzecz, że jako osoba autystyczna nie odbierasz ironii.
Porównanie do Barcelony bardzo trafne. Faktycznie bardzo dużo wiesz o piłce i ekonomii 🙂 Swoją drogą życzyłbym sobie, aby nasze zobowiązania długoterminowe wynikały z inwestycji w infrastrukturę generującą zyski, a nie służyły jedynie opóźnieniu agonii.
|
A do kogo powinniśmy się porównywać? Do Wisły Płock? Czy to też nie bardzo bo Płock nie ma długów?
Sposób na długi jest znany od tysiącleci. Tanio kupić drożej sprzedać i tyle. A nie likwidować wszystko bo będzie taniej.